Išorinė keturių kampų krosnelė 35kW

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BFTS100-304-K-D-GP280
  Kaina 89900 su PVM
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...

  35 kW galingumo keturių kampų krosnelė išsiskiria nesudėtingu keturkampiu dizainu!


 • Išorinė keturių kampų krosnelė 35 kW

  • Išorinės keturių kampų krosnelės privalumas - paprastas keturkampis dizainas.
  • Krosnelė pagaminta tik iš 2 mm storio nerūdijančio plieno. 
  • Krosnelė kūrenama sausomis malkomis.
  • Šią krosnelę lengva prižiūrėti, be to ji neužima vietos kubilo viduje, nes yra prijungiama prie lauko kubilo iš išorės.
  • Šios išorinės keturių kampų krosnelės yra gaminamos trimis skirtingais galingumais: 22 kW, 28 kW ir 35 kW. Krosnelių galingumo pasirinkimas priklauso nuo vandens kiekio, kurį planuojate šildyti. Rekomenduojame rinktis krosnelės galingumą atsižvelgiant į lauko kubilo vonelės vandens talpą: 22 kW iki 1200 l vandens, 28 kW iki 1500 l, 35 kW iki 2000 l (krosnelės gabaritiniai duomenys lentelėje žemiau). Jei planuojate kubilą kūrenti žiemos sezonu patariame rinktis galingesnę krosnelę. 
  • 35 kW galingumo keturkampė krosnelė geriausias pasirinkimas jei turite iki 1500 l vandens talpinantį lauko kubilą.
  • Krosnelės ilgaamžiškumo užtikrinimui siūlome rinktis, atsparų chlorui ir druskoms, AISI 316 nerūdijantį plieną. 

  Perkant krosnelę pridedama įranga: 2 m kaminas be apsaugos, 4 sąvaržos, 2 srieginiai pajungimai, 1,40 m žarna.


  Krosnelės gabaritiniai duomenys

  Galia Ilgis Aukštis Plotis Svoris Nerūdijančio plieno rūšis Maksimali vandens talpa
  22 kW 50 cm* 67 cm*  40 cm*  ~40 kg  AISI 316 / AISI 304 / AISI 430 < 1200 l 
  28 kW 75 cm* 67 cm*   40 cm*  ~50 kg  AISI 316 / AISI 304 / AISI 430  < 1500 l 
  35 kW 100 cm* 67 cm*   40 cm*  ~70 kg  AISI 316 / AISI 304 / AISI 430  < 2000 l 

  *Minimi matavimai yra orientaciniai, jie gali šiek tiek skirtis nuo galutinio produkto matmenų. Taip gali nutikti todėl, nes plienas apdirbant gali keistis dėl gamybinio proceso. Jei jums svarbu žinoti tikslius matmenis, prašome tai paminėti dar prieš užsakant prekę. Tokiu atveju galėsime atsižvelgti į jūsų pageidavimus gaminimo procese. 

  DĖMESIO! Niekada nekurkite krosnelės, jei kubile nėra reikiamo kiekio vandens. Kol neapsemtos abi, krosnelės ir kubilo, pajungimo šlangos, krosnelės kurti negalima. Priešingu atveju galite sudeginti krosnelę ir kubilą.  

   

   

   

   

   

   

   

  DĖMESIO! Neišleiskite vandens iš kubilo, kol dar krosnelėje rusena žarijos. Vandenį iš kubilo galima išleisti tik tada, jei krosnelė yra pilnai atvėsusi. Kitu atveju galite pažeisti kubilą arba krosnelę.  


  DĖMESIO!  Krosnelę reikia paženklinti specialiu perspėjamuoju ženklu - Atsargiai, karštas paviršius!.

   

   

   

   

   

   


  Teisingas ir neteisingas išorinės krosnelės pajungimas

  Išorinė krosnelė ir lauko kubilas turi būti pastatyti ant lygaus, tvirto paviršiaus. Svarbu, kad viršuje esanti pajungimo žarna iš krosnelės jungtųsi šiek tiek iš apačios aukštyn į kubilą. Apatinė pajungimo žarna gali jungtis tolygiai. Lauko kubilas turi būti užpildytas paliekant 10 cm neužpildyto ploto, tik tada galima pradėti kūrenti krosnelę.   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Minimali lauko kubilo ir išorinės krosnelės lokacijos distancija


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Kaip išsirinkti tinkamą plieną krosnelei?

  Norint išsirinkti tinkamą plieną krosnelei, pirmiausiai prireiks išsikelti keletą kubilo ateities naudojimo klausimų, išsiaiškinti vandens higienos reikalavimus bei susipažinti su skirtingomis plieno rūšimis. Galiausiai rasite atsakymą į jūsų pradinį, krosnelės plieno pasirinkimo, klausimą.

  Pirmiausiai užduokite sau šiuos klausimus: Ar kiekvieną kartą turėsite galimybę kubilą pripildyti vandeniu ir po maudynių jį išleisti? Ar tai bus patogu? Ar planuojate vienu kartu maudynėmis mėgautis daugiau nei valandą? Ar norite turėti galimybę kubile esančio vandens neišleisti visą savaitgalį ir juo mėgautis keletą vakarų iš eilės?

  Apmasčius klausimus, toliau pereikime prie higienos reikalavimų. Nenaudojant cheminių priemonių stovintis vanduo kubile tiesiog tampa nehigienišku maudynėms, dėl vandenyje plintančių bakterijų. Laikantis rekomendacijų vandenyje be dezinfekcinių priemonių galima maudytis iki 1 valandos, tuo tarpu vandens šildymo laikas neturi viršyti 2 valandų siekiant išvengti nepageidaujamų bakterijų dauginimosi. Tuo atveju, jei pagalvojote, kad su draugais ir šeima norėsite dažnai ir neribotą laiką mėgautis lauko kubilu, o vandens nuolatinis išleidimas jums bus nepatogus, turėsite pagalvoti apie vandens dezinfekcines priemones. Dezinfekuoti vandenį galite įvairiomis priemonėmis: dezinfekantais su chloru, be chloro ar druskindami vandenį. Vis dėl to, kiekviena mūsų naudojamo nerūdijančio plieno rūšis skirtingai reaguoja į dezinfekcines priemones, todėl atsakydami į jūsų pradinį klausimą, pristatome tris plieno rūšis iš kurių ir nuspręsite, kuri rūšis atitinka jūsų poreikius.

  Pirmasis, aukščiausios kokybės AISI 316 nerūdijantis plienas. AISI 316 nerūdijantis plienas yra geriausias vertinant chloro atsparumo aspektu, atitinkamai jis yra brangiausias. Iš šio nerūdijančio plieno pagamintos krosnelės nesurūdis, net ir naudojant įvairias dezinfekavimo priemones. Be rūpesčių galėsite ne tik dezinfekuoti vandenį, bet ir naudoti vonios putas atsipalaidavimo pojūčiui padidinti. O lyginant su kitomis plieno rūšimis, iš AISI 316 nerūdijančio plieno pagamintos krosnelės tarnaus jums ilgiausiai. Taigi, pasirinkdami AISI 316 nerūdijančio plieno krosneles galėsite jaustis ramiai, užtikrintai ir nevaržomai mėgautis kubilo teikiamais pojūčiais.

  Antrasis, aukštos kokybės AISI 304 nerūdijantis plienas. Šis plienas itin patvarus ir atsparus karščiui bei korozijai, tačiau jautrus dezinfekcinėse priemonėse esančioms cheminėms medžiagoms. AISI 304 nerūdijantis plienas patenkins jūsų poreikius, jei vandens nedezinfekuosite ir nenaudosite druskų. O jums dezinfekuoti nereikės jei prieš tai atsakydami į iškeltus klausimus supratote, jog vandens kubile kelias dienas laikyti nesiruošiate, o ir maudymosi laikas paprastai truks iki valandos. Taigi, AISI 304 nerūdijančio plieno krosnelė puikiai atitiks jūsų maudymosi kubile lūkesčius, jei nenaudosite jokių papildomų cheminių (dezinfekavimo, vonios putų, druskų) priemonių vandenyje.

  Trečiasis, AISI 430 plienas yra pigiausias, o kokybė atitinka kainą. Šio plieno didžiausias trūkumas itin menkas atsparumas rūdims. Iš AISI 430 plieno pagamintos krosnelės pradės rūdyti, net nenaudojant vandens dezinfekavimo priemonių. Taip pat, AISI 430 plienas itin jautrus chlorui, todėl chloruotas vanduo tuojau pat pažeis šį plieną. Leidžiant finansinėms galimybėms, vertėtų rinktis brangesnį nerūdijantį plieną, jei norite ilgaamžiškesnio produkto.

  Apibendrinimui, AISI 316 tarnaus ilgiausiai, galėsite nesijaudinti ir naudoti vandens dezinfekavimo ir kitas priemones, tuo tarpu AISI 304 pilnai patenkins lūkesčius jei tokių dezinfekavimo priemonių naudoti neplanuojate, galiausiai AISI 430 siūlome rinktis, tik jei už patogumo poreikius jums svarbesnė žema kaina. Tikimės, kad atsakę į kubilo naudojimo klausimus ir išsigryninę savo poreikius, išsirinksite tinkamą krosnelės plieno variantą.  


 • Alternatyvios prekės

  Išorinė aštuonių kampų krosnelė 30kW
  Kodas: BFTOC75
  78900 - 100010 su PVM
  Išorinė keturių kampų krosnelė 28 kW
  Kodas: BFTS75
  76400 - 96200 su PVM
  Išorinė aštuonių kampų krosnelė 37 kW
  Kodas: BFTOC100
  97700 - 119900 su PVM