Apie mus

 • MB „Rugaitis” – 2017 m. rugpjūčio mėn. įkurta mažoji bendrija. Savo veiklą bendrija pradėjo kaip KTU Startup Space startuolis. Bendrija į Lietuvos rinką įsiveržė sukūrusi unikalią granulinių degiklių technologiją ir prekės ženklą BioFlame. Sukurta unikali granulinių degiklių technologija leido optimizuoti granulinio degiklio darbą, suteikė galimybę granulinį degiklį valdyti per atstumą, kaupti duomenis bei jo pagalba valdyti cirkuliacinių siurblių, dūmsiurbių, akumuliacinių talpų darbą. Ši nauja technologija tapo itin patraukli vartotojams, kurie pradėjo rinkti ekologišką biokuru, t. y.medžio granulėmis kūrenamą šildymo sistemą.

  MB „Rugaitis“ 2018 m. plėtė savo veiklą ir pradėjo gaminti ne tik granulinius degiklius, bet ir nerūdijančio plieno krosneles, skirtas maudymosi kubilams, lauko pirtims ir baseinams. MB „Rugaitis“ visada siekė technologinio pažangumo ir 2019 m. pritaikė granulinę šildymo sistemą lauko kubilams ir pirtims, kas leido lauko kubiluose ir pirtyse nuotoliniu valdymu palaikyti pastovią temperatūrą, neužšąlantį režimą bei nuotolinį monitoringą. Taip buvo prisidėta prie bendro aplinkosauginio tikslo mažinti kieto kuro naudojimą ir daugiau naudoti biokurą. Bendradarbiaujant su Lietuvos lauko kubilų bei saunų gamintojais ir eksportuotojais MB „Rugaitis“ gaminamos krosnys bei lauko kubilams ir pirtims pritaikyta integruota į lauko kubilus ir saunas granulinė šildymo sistema, kuri, kiek žinoma MB „Rugaitis“, yra vienintelė tokia Europoje, yra eksportuojama į kitas Europos Ekonominės Erdvės šalis – Vokietiją, Prancūziją, Šveicariją, Norvegiją, Daniją, Didžiąją Britanija ir kt.

  2020 m. MB „Rugaitis“ ir toliau plėtė naujas veiklos sritis, kūrė naujus produktus, susijusius su pažangesne ir ergonomiška lauko kubilų ir saunų šildymo sistema, rinkai buvo pristatyta išorinė granulinėmis kūrenama krosnelė, investuoja į pažangių įrengimų, skirtų metalo apdirbimui, įsigijimą, kas išskiria šią įmonę iš kitų gamintojų, leidžia plėsti gaminamos produkcijos bei teikiamų paslaugų asortimentą, taip pat kurti unikalius ir tausojančius gaminius. MB „Rugaitis“ diegia ISO 9001 (International Organization for Standardization), ISO 14001 (International Organization for Standardization) ir ISO 45001 (International Organization for Standardizationstandartus, taip pat laikosi CE sertifikato reikalavimų gaminant visą savo produkciją.

  MB “Rugaitis” 2020 m. įsteigė dukterinę įmonę UAB „TenSteel“, kuri tiekia nerūdijančio plieno krosneles ir jų priedus. Mūsų produkcijos asortimentas susideda, pradedant nuo įvairių rūšių, galingumų, kietu kuru ar granulėmis kūrenamų, nerūdijančio plieno krosnelių, skirtų lauko kubilams, baseinams ir saunoms iki jų priedų ir aksesuarų.

  UAB „TenSteel“ vardas dėl aukščiausios produktų kokybės ir išskirtinio dėmesio kiekvieno kliento poreikiams yra puikiai žinomas Lietuvos rinkoje. UAB „TenSteel“ plečia savo veiklą ir siekia, kad jos produkcija būtų puikiai žinoma ne tik Lietuvos ar kaimyninių šalių, bet ir visos Europos kubilų gamintojams. Mes esame dinamiški, inovatyvūs, tobulinantys esamus gaminius ir kuriantys naujus produktus, susijusius su pažangesne, ergonomiška bei aplinką tausojančia lauko kubilų ir saunų šildymo sistema.

  Įmonė tiekia tiek kietu kuru (malkomis), tiek biokuru (granulėmis) kūrenamas (SMART) nerūdijančio plieno krosneles laiko kubilams. SMART krosnelėmis ypatingai didžiuojamės dėl jų draugiškumo aplinkai bei valdymo paprastumo ir inovatyvumo. Tokios biokuru kūrenamos krosnelės, ne tik prisideda prie aplinkos tausojimo, tačiau išsiskiria galimybe jas užkurti, valdyti ir lauko kubilus šildyti nuotoliniu būdu, tiesiog telefone.

  UAB „TenSteel“ prioritetas - išskirtinis dėmesys kiekvieno kliento poreikiams. Galime patenkinti kiekvieno užsakovo individualius poreikius, pasiūlyti nestandartinius sprendimus. Didelį dėmesį skiriame produkcijos kokybei ir tvarumui. Nešame misiją palengvinti vartotojo kasdienybę, prisidedant prie aplinkos taršos mažinimo ir energijos išteklių tausojimo. Keliame sau iššūkį – Europoje lauko kubilai bei saunos kūrenamos UAB „TenSteel“ tiekiamomis krosnimis ir jose pritaikyta, išmania bei tausojančia aplinką, granuline šildymo sistema.
    
    

  isorines-krosneles-kubilams external-heater-for-hottubs -1